MEDIÁLNÍ SKUPINA LEO TV MEDIA

Pro inzerenty a zadavatele reklamy

Rádi byste využili reklamních a inzertních možností sledovaného reklamního prostoru skupiny LEO TV MEDIA?
Podnikáte a přemýšlíte, jak nejlépe inzerovat nabídku svých produktů a služeb?
Vlastníte prostory určené ke komerčnímu využití a nevíte jak o nich dát vědět?
Poptáváte nový personál pro Vaše aktivity?
Nabízíte možnosti seznámení, kontaktů, emotivně prožitého volného času, relaxace či realizace aktivit s lidmi společného zaměření a zájmů?
Hledáte podobně zaměřené skupiny či jedince?

LEO TV MEDIA – NEJVĚTŠÍ PRODUCENT ZÁBAVY PRO DOSPĚLÉ NEJEN V ČR

Úvodem

Provozovatelem LEO TV a ostatních mediálních projektů skupiny – např. v oblasti internetu, tištěných magazínů, DVD nosičů, anebo obsahu a aplikací pro „chytrá“ mobilní komunikační zařízení – je společnost PK 62, a.s., která již mnoho let patří k největším producentům zábavy pro dospělé a to nejen v České republice, ale i na Slovensku a v dalších zemích střední a východní Evropy přes Rakousko, Maďarsko a Polsko až kupříkladu po Norsko.

Inzerce a reklama

LEO TV a ostatní MEDIA skupiny jsou unikátním a výkonným nosičem inzertních a reklamních sdělení. V mnoha atraktivních formátech a v koncepčně promyšleném modelu nasazení využívají velmi navštěvovaný mediální prostor se silným potenciálem.

Vzhledem k velmi rozvinutým schopnostem a účinnosti v propagaci Brandu – obchodní značky, tzn. zviditelnění projektu inzerentů v rámci skupiny LEO TV MEDIA, dochází k nárůstu úspěšnosti i všech jejich ostatních inzercí mimo skupinu.

V rámci reklamních kampaní je výkonnost a efektivita násobena současným použitím více mediatypů skupiny LEO TV MEDIA. Účinnost reklamy se tím několikanásobně zvyšuje.

LEO TV MEDIA v použitém modelu nemají v ČR konkurenci.

Klientům poskytujeme komplexní či dílčí služby mediální agentury, od návrhů až po úplnou realizaci kampaně, což v konečném výstupu představuje zpracování reklamních sdělení, novinářskou i marketingovou podporu a průběžný proklientský servis včetně speciálních bonusových zvýhodnění a množstevních slev.

Máme pro Vás řešení!

ABY SE VAŠE REKLAMA DOSTALA KE SPRÁVNÝM LIDEM

Využijte nabídku exkluzivní reklamy v atraktivních a revolučních projektech, navíc v modelu, který nemá přímou konkurenci, rovněž i za mimořádných podmínek a bezkonkurenčního poměru cena/výkon.

Vyberte si z našich médií a formátů, ty které nejlépe vyhovují Vašemu obchodnímu či marketingovému záměru, anebo si od nás nechte poradit a využijte pro Vaši kampaň možnost maximálního záběru za unikátních podmínek v modelu společného nasazení všech hlavních mediatypů – TELEVIZE / INTERNETU / TIŠTĚNÝCH MAGAZÍNŮ aj.

Reklamní sdělení v našich médiích uživatelé skutečně sledují!

TELEVIZE

TV REKLAMA VE VYSÍLÁNÍ TELEVIZE LEO TV

◼ LEO TV - JEDINÁ ČESKO-SLOVENSKÁ OFICIÁLNÍ LICENCOVANÁ TV PRO DOSPĚLÉ /

◼ 670 000 aktivních uživatelů týdně

◼ FORMÁTY REKLAMNÍCH SDĚLENÍ

◼ REKLAMNÍ BREAK ▪ RB

◼ TV REKLAMA JAKO REKLAMNÍ BILLBOARD V REKLAMNÍM BLOKU

◼ SPONZOR POŘADU ▪ SP

◼ TV REKLAMA VE FORMÁTU SPONZORSKÉHO ODKAZU

◼ NA ZAČÁTKU A NA KONCI VYSÍLANÉHO POŘADU

◼ REKLAMNÍ POZVÁNKA LIVE ▪ RPL

◼ TV REKLAMNÍ PREZENTACE V RÁMCI ŽIVÉHO ČI SIMULOVANÉHO ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ

◼ AKČNÍ INJEKTÁŽ ▪ AI

◼ TV REKLAMNÍ SDĚLENÍ ZAŘAZOVANÉ VE VÝŘEZU OBRAZU V RÁMCI VYSÍLÁNÍ HL. OBSAHU

◼ REKLAMNÍ SPOT ▪ RS

◼ KLASICKÉ TV REKLAMNÍ SDĚLENÍ V REKLAMNÍM BLOKU

◼ TV REPORTÁŽ ▪ TVR

◼ VIDEO PROPAGAČNÍ TV REKLAMNÍ SDĚLENÍ VE FORMÁTU DOKUMENTU ZAŘAZOVANÉ V PROUDU VYSÍLÁNÍ

◼ PRODUCT PLACEMENT ▪ PP

◼ CÍLENÉ TV REKLAMNÍ SDĚLENÍ ZPŮSOBEM UMÍSTĚNÍ PRODUKTU VE VYSÍLÁNÍ

◼ LEO TV je první a jediná oficiální česko slovenská televize s obsahem pro dospělé, jedinečný televizní kanál, který přináší každý večer a každou noc divákovi nabídku přímo z televizního studia LEO TV.

◼ Každý večer a každou noc baví desítky hvězd LEO TV své diváky. Promyšleně koncipovaný mix unikátních pořadů a živého vysílání s českými dívkami (s neobyčejně vysokou mírou interaktivity) a dalších vzrušujících a autentických formátů, to je vysílání, které nepochybně oslovuje každého, koho přitahuje originální a dráždivě nabitý program.

◼ LEO TV sleduje 670 000 diváků v jednom vysílacím týdnu!

◼ LEO TV má své příznivce ve statisících domácností díky desítkám kabelových operátorů, satelitní distribuci a IPTV operátorům (GITAL, TRADETEC, SKY LINK, CSLINK, TELEFÓNICA O2, T-MOBILE, UPC, RIO MEDIA, NEJTV…).

◼ LEO TV najdete v nabídce 80% všech distributorů televizního signálu.

◼ Inzerce a reklama

◼ LEO TV umožňuje zařazení reklamy a inzerce v nejsledovanějším čase vysílání. Zájemce má na výběr množství atraktivních formátů – od klasických reklamních spotů, přes ekonomičtější varianty reklamních sdělení a sponzorských odkazů, anebo prezentací „na živo“ až po akční injektáž, stále víc populárnější product placement či TV reportáž, které umožňují velmi variabilní sestavení a vedení kampaně s co nejširším záběrem a zacílením cílových skupin.

TISK

REKLAMNÍ PLOCHA –KLASICKÉ PLOŠNÉ A PR REKLAMNÍ SDĚLENÍ V TISKOVÝCH TITULECH PK 62

◼ TIŠTĚNÉ MAGAZÍNY

◼ TITULY PRÉMIOVÉ SKUPINY/ 25 až 100 tisíc náklad podle titulu

◼ FORMÁTY REKLAMNÍCH SDĚLENÍ

◼ KLASICKÁ PLOŠNÁ INZERCE

◼ plošná tisková inzerce v rozměrech 1/8 až 1/1 strany

◼ PR TEXTY

◼ redakční PR články 1/1, nebo 2/1 strany

◼ TITULY:

◼ prémiová skupina magazínů

◼ LEO, EXTÁZE, FANTASTIC, FLIRT, ČESKÉ LOŽNICE a SEX KONTAKT MAGAZÍN

◼ a další tituly

◼ Pod značkou PK 62, a.s. a jejich dceřiných zahraničních společností vychází několik desítek různých titulů od soft magazínů, přes klasickou hard produkci až po specializované tituly pro náročné čtenáře.

◼ V počtu prodaných kusů našich titulů se v ČR a v Polsku řadíme na první místo v segmentu erotických magazínů, v dalších zemích vždy mezi tři nejúspěšnější vydavatelství daného žánru. Měsíčně si některý z našich magazínů koupí více než 500.000 čtenářů v 7 zemích Evropy.

◼ V tuto chvíli vydavatelství PK62, a.s. produkuje 16 titulů v ČR a dalších více než 50 titulů do celého světa. Prémiovou skupinu pravidelně vycházejících titulů tvoří časopisy formátu A4 – LEO, EXTÁZE,FANTASTIC, FLIRTS, ČESKÉ LOŽNICE atd. a ve formátu A5 časopis SEX KONTAKT MAGAZÍN v nákladu 50 000 – 80 000 podle titulu.

◼ Inzerce a reklama

◼ Reklamní sdělení jsou do časopisů nejčastěji zpracovávány ve formě klasické plošné inzerce v rozměrech od 1/8 strany, přes 1/4, 1/3, 1/2, 2/3, až po 1/1 tedy celostranu s umístěním v prémiové oblasti uvnitř obsahu vydání, anebo na obálce.

◼ Významným formátem jsou novinářsky zpracované PR články o projektech klientů, jejich nabídce, službách či aktivitách v rozsahu jedné celostrany či dvoustrany v titulech LEO, FLIRT, ČESKÉ LOŽNICE a SEX KONTAKT MAGAZÍN, obvykle uveřejňované do 1/3 obsahu vydání titulu.

INTERNET

AKTIVNÍ REKLAMA V RÁMCI VŠECH OBOROVÝCH ON-LINE PROJEKTŮ PK 62

◼ INTERNETOVÉ PROJEKTY

◼ PORTÁLY: VLAJKOVÉ PORTÁLY SKUPINY • PORTÁLY SE ZÁBAVNÝM A VIDEO OBSAHEM •

◼ INZERTNÍ KATALOGY/ více jak 50 projektů, více jak 1 mil. uživatelů za měsíc

◼ FORMÁTY REKLAMNÍCH SDĚLENÍ

◼ REKLAMNÍ BANNER ▪ LEADERBOARD

◼ PRÉMIOVÝ ANIMOVANÝ VODOROVNÝ REKLAMNÍ PRUH

◼ REKLAMNÍ BANNER ▪ SKYSCRAPER

◼ PRÉMIOVÝ ANIMOVANÝ SVISLÝ REKLAMNÍ PRUH

◼ REKLAMNÍ BANNER ▪ WIDE SKYSCRAPER

◼ PRÉMIOVÝ ANIMOVANÝ ROZŠÍŘENÝ SVISLÝ REKLAMNÍ PRUH

◼ REKLAMNÍ BANNER ▪ SQUARE

◼ PRÉMIOVÝ ANIMOVANÝ REKLAMNÍ ČTVEREC

◼ REKLAMNÍ BANNER ▪ FULLBANNER

◼ ANIMOVANÝ VODOROVNÝ REKLAMNÍ PRUH

◼ In-VIDEO REKLAMA ▪ In-VIDEO REKLAMNÍ BANNER

◼ FORMA REKLAMNÍHO PRUHU V RÁMCI FORMÁTU VIDEO OKNA

◼ REKLAMNÍ BANNER ▪ BIG BANNER

◼ PRÉMIOVÝ ANIMOVANÝ ŠIROKÝ VODOROVNÝ REKLAMNÍ PRUH

◼ TEXT LINK ▪ TEXTOVÝ ODKAZ

◼ TEXTOVÝ ODKAZ V RÁMCI NABÍDKOVÉ MENU LIŠTY

◼ PRÉMIOVÝ PROFIL ▪ KLIENTSKÁ STRÁNKA PROJEKTU ▪ INZERÁT ▪ PROMO OKNA ▪ LOGO

◼ SAMOSTATNÁ PRÉMIOVÁ PROFILOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA PROJEKTU + PROMO PRVKY

◼ SPECIÁLNÍ PROFIL ▪ OSOBNÍ KLIENTSKÉ STRÁNKY ▪ INZERÁT ▪ PROMO OKNA

◼ SAMOSTATNÉ WEBOVÉ STRÁNKY PRODUKTŮ NEBO REPREZENTANTŮ PROJEKTU + PROMO

◼ PK 62, a. s. provozuje v oblasti internetu více jak 50 internetových projektů v rámci několika skupin: vlajkové projekty, weby s video obsahem, inzertní katalogy a seznamovací portály a projekty specifického zaměření, které jsou neustále aktualizovány, obměňovány a rozšiřovány.

◼ Vyrábíme vlastní kvalitní content, který úspěšně prodáváme zahraničním provozovatelům internetových stránek, a námi produkovaný obsah můžete nalézt na desítkách zahraničních webů.

◼ Celková návštěvnost v jednom měsíci na LEO internetových projektech projektech přesahuje 1 mil. unikátních návštěvníků.

◼ Inzerce a reklama

◼ Inzerce probíhá v unikátním systému propojení automaticky na všech projektech a všech jejich úrovních formou statických či animovaných bannerových formátů, v různých velikostech a umístěních včetně prémiových formátů a hlavičkových pozic, s aktivními odkazy na stránky klienta, formou slovních linkových odkazů a rovněž i v rámci inzertních katalogů a seznamovacích portálů formou klientských profilů tj. samostatných prémiových inzertních stránek projektů či osobních stránek reprezentantů projektů klienta. Každý z profilů navíc disponuje vlastními propagačními prvky (textová a obrazová klientská stránka, promo okna, inzertní zápis, logo panel).

◼ Reklamní prostor je vždy automaticky rozšiřován o nové vznikající projekty.

LEO DVD

◼ Významnou částí aktivit je produkce DVD nosičů. PK 62 produkuje 14 samostatných řad s pestrým tematickým zaměřením, převládající vlastní produkcí, a s ročním objemem 2 mil. prodaných kusů.

◼ Jednotlivé řady se v obchodní síti objevují samostatně, nebo jsou součástí vydání a balení konkrétního časopisu.

◼ Inzerce a reklama

◼ Reklamní sdělení na DVD řadách v České republice.

◼ Prostor pro zařazení reklamního sdělení – na začátku filmu po uveřejnění zákonných norem práv týkající se kopírování apod., v oblasti nabídkového menu, anebo na obalu DVD nosiče.

LEO APLIKACE

◼ PK62, a.s. se rovněž věnuje vývoji a produkci obsahu pro chytré telefony, smartphony, tablety a ostatní mobilní komunikační zařízení, pro které poskytuje plnohodnotný mobilní obsah. Uživatelé mají na výběr z několika profilových stránek s pravidelně doplňovanými videoklipy, anebo mohou dostávat sestřih toho nejlepšího z vysílání televize.

◼ Inzerce a reklama

◼ Reklamní sdělení v rámci programových aplikací.

Inzerujte u nás

Chcete-li umístit Vaši reklamu do našich médií – televize, časopisů či na naše internetové stránky a dalších, neváhejte a kontaktujte Obchodní oddělení PK62, a.s.

Tel.: +420 281 090 608

E-mail: leotvmedia@pk62

E-mail: reklama@leotv.cz

LEOTVMEDIA - kompletní nabídka

Závěrem

Ať se věnujeme televizi, vyrábíme časopisy, produkujeme DVD filmy, programujeme weby, nebo tvoříme obsah pro mobilní telefony, vždy důsledně dbáme na jediné – aby si každý milovník erotiky našel to, co ho zajímá a to na požadované úrovni a v odpovídající kvalitě.

Obchodní oddělení PK62, a.s.